صفحه اصلی > اخبار
.: اخبار

بسته کامل ثبت نام در همایش جهت متقاضیان ثبت نام دسته جمعی

بنا به درخواست برخی سازمان ها و موسسات دولتی و به منظور تسهیل حضور و ثبت نام دسته جمعی متقاضیان شرکت در همایش بسته کامل ثبت نام در همایش شامل هزینه 3 روز شرکت در همایش، 3 وعده نهار و شرکت در 2 کارگاه پیش بینی گردیده که مبلغ آن 5 میلیون ریال به ازای هر نفر می باشد.
افرادی که مایل به استفاده از این بسته برای ثبت نام دسته جمعی هستند، با دبیرخانه همایش تماس بگیرند.


عقد قرارداد همکاری فی مابین دبیرخانه همایش و شرکت هواپیمایی پرسیاتور

به اطلاع می رساند جهت انجام خدمات تردد هوایی، گردشگری و اسکان، تفاهم نامه ای فی مابین دبیرخانه همایش و شرکت پرسیاتور عقد گردید.


مدیرکل
HSE وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار مشارکت فعال شرکت های تابعه در "دومین همایش بین المللی ارگونومی ایران و دومین همایش دوسالانه ارگونومی ایران" شدند
 
مدیر کل دفتر امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی وزارت صنعت، معدن و تجارت (HSE) طی نامه ای به روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها و سازمان های وابسته همکاری و مشارکت فعال آن ها را در خصوص "دومین همایش بین المللی ارگونومی ایران و دومین همایش دوسالانه ارگونومی ایران" که در نظر است در تاریخ 28 لغایت 30 مهرماه سال جاری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردد، خواستار شدند.


دومین همایش بین المللی ارگونومی ایران و دومین همایش دو سالانه ارگونومی ایران در جلسه شورای ساماندهی همایش ها در ستاد وزارت نفت مورد تائید قرار گرفت.

بر این اساس مدیر کل محترم امور پژوهشی وزارت نفت و نیز معاون محترم محیط زیست مدیر کل HSE وزارت نفت از شرکت های تابعه وزارت نفت خواسته اند در صورت صلاحدید نسبت به ثبت نام و معرفی متقاضیان جهت شرکت در همایش مذکور اقدام نمایند.

تمدید مهلت ثبت نام در همایش با پرداخت مبلغ پایه تا تاریخ 31/6/95

به اطلاع شرکت کنندگان محترم "دومین همایش بین المللی ارگونومی ایران و دومین همایش دو سالانه ارگونومی ایران" می رساند که مهلت ثبت نام با پرداخت هزینه به مبلغ پایه تا تاریخ 31/6/95 تمدید گردید. برای اطلاع از جدول جدید زمانی پرداخت هزینه ها و افزایش نسبت به مبلغ پایه بر اساس تاریخ ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

پرداخت شهریه ثبت نام در همایش

به اطلاع شرکت کنندگان محترم همایش ارگونومی ایران - شیراز می رساند که لازم است برای پرداخت هزینه ثبت نام با تخفیف یا خرید ژتون نهار با تخفیف حتما تصویر کارت دانشجویی یا کارت عضویت در انجمن ارگونومی را در قسمت فایل ها بارگذاری نمایند تا خدمت مورد درخواست تایید نهایی گردد. برای استفاده از تخفیف ارایه مقاله صرفا یک نفر سخنران یا نویسنده مسئول می تواند پس از اعلام نتایج داوری مقالات از تخفیف استفاده نماید. ضمنا برای صدور کارت شرکت در همایش لازم است کلیه شرکت کنندگان محترم در حساب کاربری خود یک قطعه عکس را آپلود نمایند. 

قابل توجه محققینی که مقاله آن ها بصورت پوستر پذیرفته شده است

به اطلاع نویسندگان مسئول مقالاتی که ایمیل پذیرش اولیه به شکل پوستر برای آن ها ارسال شده می رساند که برای دریافت پذیرش قطعی بر روی سربرگ همایش و همچنین درج خلاصه مقالات آنان در کتابچه خلاصه مقالات، لازم است با پرداخت هزینه ثبت نام در همایش در اسرع وقت ثبت نام نمایند.